Bilecik to zbyt mało? A może wolisz indywidualnie wykonaną kartkę? Do wyboru mam dla Ciebie dwie opcje – ręcznie malowaną kartkę akwarelową lub kartkę akwarelową z dodatkowym mechanizmem pop-up.

Kartka akwarelowa

Kartka akwarelowa jest przeze mnie ręcznie malowana. Ma format mniej więcej 14,5×14,5 cm, jest zapakowana w dopasowaną kopertę, na której mogę dopisać imię lub taki zwrot do obdarowywanego, jak sobie życzysz.

Kartka akwarelowa może zawierać obrazek związany z konkretnym motywem – to Ty decydujesz, co się na niej znajduje. Jeśli nie masz pomysłu, proponuję standardowe motywy kwiatowe lub galaktyczne, które zawsze sprawdzają się dobrze. W środku wpisuję życzenia, które podasz mi w wiadomości.

W sprawie kartek skontaktuj się ze mną na ktoredykolwiek[malpa]gmail.com

Kartka akwarelowa pop-up

Kartka akwarelowa pop-up art to kartka, która ma ruchome elementy. Na tę chwilę liczba mechanizmów jest ograniczona, jednak będzie ich stopniowo coraz więcej. Obecnie wykonuję taką kartkę, jak widzisz poniżej. Również możesz wybrać akwarelowy front w przypadku tej kartki. Do tego – dopisujemy życzenia w dwóch polach, a także po wewnętrznej, lewej stronie, jeśli jest taka potrzeba. A może wolisz dodać do środka wkładkę?

Kartka akwarelowa pop-up

We wszystkich tych sprawach, jeśli interesuje Cię kartka akwarelowa pop-up, skontaktuj się ze mną na ktoredykolwiek[malpa]gmail.com

Istnieje też opcja zamówienia kartki osobno. Znajdziesz ją tutaj.