Płatność

Możliwa jest płatność jedynie bezpośrednio na rachunek bankowy. Numer rachunku udostępniany jest każdorazowo po zrealizowaniu Twojego zamówienia.

Dostawa

Produkty ze sklepu oznaczone jako dostępne od ręki wysyłane są w ciągu maksymalnie 48 godzin od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie. W większości przypadków czas wysyłki nie przekracza jednak 24 godzin. Przesyłki realizowane są na terenie Polski. W większości produktów możesz wybrać preferowaną dostawę. Nie dotyczy to paczek w rozmiarze, który nie zmieści się do skrytki w Paczkomacie – wówczas obowiązuje wysyłka kurierem DPD.

Produkty zakupione w przedsprzedaży oraz z innym terminem realizacji są wysyłane zgodnie z informacjami na karcie produktu.

Dostępne są dwie metody wysyłki

Kurier DPD

Czas dostawy – zazwyczaj do 24 godzin

Koszt – 17 zł

Przesyłka darmowa – powyżej 200 zł

Paczkomaty InPost

Czas dostawy – 24-48 godzin

Koszt – od 12 do 16 zł, wyróżniony przy produktach

Przesyłka darmowa – powyżej 150 zł

Dbam o Twoją paczkę!

Każdy towar zapakowany jest w taki sposób, który pozwala pogodzić ekologię i bezpieczeństwo wysyłki. W przypadku produktów z elementami szklanymi zazwyczaj stosuję folię bąbelkową, bo jak dotąd sprawdza się ona najlepiej, a także skropak. Używam papieru ekologicznego do pakowania, a także taśmy papierowej do zabezpieczenia przesyłki. Bibuła ozdobna jest ekologiczna. Pudełka są wykorzystane ponownie lub nowe, bez naklejek – jedynie z pieczątką. Możesz wykorzystać je do własnych celów albo poddać recyklingowi!