Co widzisz, gdy patrzysz w niebo? Konstelacje gwiazd dziś nie są znane już każdemu, a mimo to mogą zagościć na ścianie Twojego salonu albo gabinetu! Poznaj obrazy z konstelacjami gwiazd, malowane akwarelami i tuszem.

Konstelacje gwiazd na obrazach

Niestandardowe, zupełnie wyjątkowe, nie przypominające galaktyk – takie są konstelacje w Którędykolwiek. Znajdziesz tutaj obrazy malowane akwarelami i tuszem. Każda tworzona jest na tle figury zwierzęcia, której dotyczy. W ten sposób gwiazdozbiory mówią same za siebie!

Konstelacje malowane ręcznie

Wszystkie obrazy w Którędykolwiek maluję prosto z serca. Nie planuję, który powstanie danego dnia – raczej zastanawiam się, czy mam w sobie dość energii, aby któryś z nich stworzyć. W ten sposób powstają też gwiazdozbiory. Każdy z nich malowany jest na tle figury danego zwierzęcia, którego dotyczy. W ten sposób powstaje obraz w obrazie, co dodatkowo podnosi walory estetyczne.
Każda konstelacja gwiazd malowana jest od podstaw. Najpierw szkicuję tło, czyli figurę zwierzęcia. Potem wypełniam ją nocnym niebem i ziemią, zazwyczaj przypominającą środowisko, w którym dane zwierzę można spotkać. Dopiero na samym końcu powstaje sam gwiazdozbiór. Czekam, aż akwarela wyschnie, aby mieć pewność, że każda gwiazda będzie idealnie odznaczać się na nocnym niebie.
Do malowania konstelacji używam tradycyjnego zestawu, czyli oprawy, stalówki, którą dobieram zależnie od projektu, a także białego tuszu kreślarskiego. Dzięki temu każdy obraz jest nieco inny.

Gwiazdozbiory – również jako grafiki

Nie chcesz kupować obrazu akwarelowego z konstelacją, ale interesuje Cię ten motyw i chciałbyś, żeby zagościł w Twoim domu albo biurze? Do wyboru masz również plakaty w dwóch rozmiarach – 20×30 cm i 30×40 cm. Dzięki temu wybierzesz dokładnie taką wersję, która najbardziej Ci odpowiada. Wszystkie grafiki są drukowane w drukarni na profesjonalnym papierze.

Zarówno do obrazów konstelacji, jak i grafik dołączam certyfikat autentyczności. Potwierdza on, że produkt jest wyjątkowy, tworzony przeze mnie w ramach marki Którędykolwiek.pl.