Kartki i karnety to świetny wybór na rozmaite okazje, zarówno te wielkie, jak i mniejsze, które mają znaczenie tylko dla wąskiego grona. Dzięki nim pokażesz, że pamiętasz o ludziach, na których Ci zależy!

Kartki i karnety na różne okazje

Święta, Walentynki, urodziny – na te wszystkie okazje kartki i karnety sprawdzą się doskonale. Mogą nawiązywać do danego święta albo do ulubionych rzeczy osoby, którą chcesz obdarować. Możesz też zdecydować się na kartki i karnety na zamówienie, wykonane dokładnie według Twoich potrzeb i oczekiwań, w całości ręcznie – bez maszyn i produkcji hurtowej.

Kartki i karnety akwarelą i tuszem

Malowane akwarelą i tuszem kartki to świetny sposób na uczczenie ważnych okazji. W ofercie znajdziesz motywy roślinne, a także kartki z psami i kotami. Wszystkie produkty są wyjątkowe i wytwarzane ręcznie, wyłącznie w pojedynczych egzemplarzach. Używam do tego celu techniki malowania akwarelą i gwaszem, a także elementów rysowanych tuszem. Niektóre kartki są klejone z różnych elementów, m.in. ozdobnego papieru, brokatu, wstążek i innych drobiazgów, które czynią je wyjątkowymi.

Kartki, które sami wyślemy!

Mieszkasz w innym kraju, a chcesz wysłać kartkę do Polski? Nie ma sprawy! Możemy wysłać ją za Ciebie, z wypisanymi w środku życzeniami. Oferujemy również malowanie kartek na zamówienie do innych produktów, które znajdziesz w naszym sklepie. W ten sposób możesz kupić plakat albo obraz czy zakładkę, a my nadamy ją do osoby, którą chcesz obdarować. Dołożymy do tego kartkę, na której wypiszemy przesłane przez Ciebie życzenia czy słowa. Zadbamy o to, aby w paczce nie było rachunku – otrzymasz go mailem na życzenie, w końcu niespodzianka to niespodzianka.